Doprodej dekorů

Z důvodu ukončení výroby některých fólií naším dodavatelem, budou následující fólie dostupné pouze :

do vyprodání zásob :  C-bílá premium, B-švestka, B-třešeň

vyprodané : E-orchidej vysoký lesk

Do vyprodání
C-bílá premium B-švestka B-třešeň
Vyprodáno
E-Orchidej vysoký leskMohlo by Vás zajímat…


Vyřazené dekory fólií

Z důvodu ukončení výroby fólií : O Ř E C H   D I J O N   a   T Ř E Š E Ň 2016, jsme nuceni tyto fólie vyřadit z nabídky. Ořech Dijon Třešeň 2016


Změna ceny zasklívací lišty

V návaznosti na navýšení ceny zasklívací lišty naším dodavatelem, upravujeme její cenu  z 18,- Kč/m bez DPH na 20,- Kč/m bez DPH, a to s platností od 1.3.2019.


Třešeň divoká - vyprodáno

Z důvodu ukončení výroby fólie " T Ř E Š E Ň   D I V O K Á "   naším dodavatelem, jsme nuceni tuto fólii vyřadit z nabídky.

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací