Křídově bílá - do vyprodání

Z důvodu ukončení výroby fólie " K Ř Í D O V Ě    B Í L Á "  naším dodavatelem, bude tato fólie dostupná pouze do vyprodání skladových zásob.Mohlo by Vás zajímat…


Vyřazení fólií bílá premium a dub žíhaný

Z důvodu ukončení výroby fólií : C-Dub žíhaný a C-Bílá premium, jsem nuceni tyto dekory vyřadit z nabídky.


Křídově bílá - vyprodáno

Vyřazujeme z nabídky dekor fólie : C-Křídově bílá


Z

Změna dodavatele průběžných úchytek

Od 6.6.2019 došlo ke změně dodavatele průběžných úchytek PU1 a PU2. V návaznosti na tuto změnu jsme nuceni upravit i jejich cenu. Upozorňujeme, že odstín nových úchytů není identický s odstínem původních. 

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací