Nová fólie - TŘEŠEŇ 2016

Do nabídky fólií nově zařazujeme dekor  "T Ř E Š E Ň  2016".

Upozornění :
Jedná se o náhradu za dekor třešeň. Není však zcela identický!


Mohlo by Vás zajímat…


Vyřazení dekoru borovice

Z důvodu ukončení výroby fólie B-Borovice, naším dodavatelem, jsme nuceni tuto fólii vyřadit z nabídky.


Změna prodejních cen

Z důvodu zvýšení cen vstupních materiálů našimi dodavateli, jsme nuceni navýšit prodejní ceny veškerého námi nabízeného sortimentu o 5% a ceny vitráží o 10%.  Nové ceny platí od pondělí 15.2.2021. Pro objednávky, které přijdou do nedělní půlnoci platí ceny současné.


Katalogy

Z důvodu velkého zájmu o tištěné katalogy našich produktů, který souvisí s uzavřením provozoven pro maloodběratele, máme momentálně vyčerpané veškeré jejich zásoby. Proto prosíme, abyste k výběru použili naše fotogalerie na webových stránkách nebo  katalog v elektronické podobě v sekci ke stažení. …

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací