Nové fólie - 8/2018

Rozšiřujeme nabídku našich fóliovaných dvířek o tyto dekory fólií :

A-Šedá světlá B-Šedá světlá drásaná
B-Šedá tmavá drásaná C-Kůže
C-Ořech DeliosMohlo by Vás zajímat…


Provozní doba - vánoční svátky 2018

Vzhledem k blížícímu se konci roku bychom vás rádi informovali o provozu během vánočních svátků.  Provoz během vánočních svátků 2018: Naše provozovna bude uzavřena od 22.12.2018 do 1.1.2019. Odběr a expedice zakázek bude zahájen 2.1.2019. Přejeme krásné vánoční svátky a mnoho úspěchů v roce 2019…


Třešeň divoká - vyprodáno

Z důvodu ukončení výroby fólie " T Ř E Š E Ň   D I V O K Á "   naším dodavatelem, jsme nuceni tuto fólii vyřadit z nabídky.


Třešeň divoká - do vyprodání

Z důvodu ukončení výroby fólie " T Ř E Š E Ň   D I V O K Á " naším dodavatelem, jsme nuceni tuto fólii vyřadit z nabídky. Dostupná bude pouze do vyprodání zásob.

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací