Příjem objednávek - konec roku 2018

Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům upozorňujeme, že příjem objednávek s garancí výroby do 21.12.2018 bude ukončen 3.prosince. U objednávek, které přijdou později, nezaručujeme výrobu do vánoc.Mohlo by Vás zajímat…


Vyřazení fólie vlnka lesk

Z důvodu ukončení výroby fólie VLNKA LESK naším dodavatelem, jsme nuceni tuto fólii vyřadit z naší nabídky.


Navýšení ceny dopravy

V důsledku zdražení služeb naší smluvní přepravní společností, jsme nuceni od 1.10.2018 zvýšit cenu dopravného o 22%, tzn. ze 140,- na 170,-/balík bez DPH.


Nová fólie JASAN

Rozšiřujeme nabídku našich fóliovaných dvířek o dekor fólie :  C-JASAN

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací