Vyřazení fólie buk pařený

Z důvodu ukončení výroby fólie  BUK PAŘENÝ  naším dodavatelem, jsme nuceni tuto fólii vyřadit z naší nabídky.Mohlo by Vás zajímat…


Vyřazení tvarů frézování A1, A2, A3

Z nabídky vyřazujeme tvary frézování A1, A2 a A3  


Změna prodejních cen od 1.4.2019

Z důvodu zvýšení cen vstupních materiálů našimi dodavateli jsme nuceni navýšit prodejní ceny veškerého námi nabízeného sortimentu, a to o 2%. Nové ceny vejdou v platnost od 1.4.2019.


Vyřazené dekory fólií

Z důvodu ukončení výroby fólií : O Ř E C H   D I J O N   a   T Ř E Š E Ň 2016, jsme nuceni tyto fólie vyřadit z nabídky. Ořech Dijon Třešeň 2016

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací