Vyřazení fólie dub pískový

Z důvodu ukončení výroby fólie  D-Dub pískový naším dodavatelem, jsme nuceni tento dekor vyřadit z nabídky.Mohlo by Vás zajímat…


Příjem objednávek před Vánočními svátky

Z důvodu blížících se vánočních svátků oznamujeme, že objednávky přijaté do pátku 20.11.2020 včetně, budou vyrobeny a připraveny k vyzvednutí nejpozději do 23.12.2020 do 12 hodin. U objednávek přijatých po tomto datu nezaručujeme výrobu do Vánoc !!!! Vzhledem k letošní nelehké situaci nelze odhadno…


Vyřazení fólie - švestka světlá

Z důvodu ukončení výroby fólie " B - ŠVESTKA SVĚTLÁ " , naším dodavatelem, jsem nuceni tuto fólii vyřadit z nabídky.


Zdražení hliníkových profilů

Z důvodu zavedení antidumpingového cla, Evropskou komisí, na dovoz hliníkových profilů z Číny, a to ve výši až 48 %, jsme nuceni navýšit ceny úchytových profilů PU1 a PU2, prozatím o 25 %. Nové ceny jsou platné od 2.11.2020.

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací