Vyřazení fólií : hnědá, tyrkysová vysoký lesk

Z důvodu ukončení výroby následujících fólií jejich dodavatelem, jsme nuceni tyto dekory vyřadit z nabídky : C-hnědá, E-tyrkysová vysoký leskMohlo by Vás zajímat…


Změna prodejních cen skel od 9.8.2022

Z důvodu zvýšení cen skel, jsme nuceni navýšit jejich prodejní ceny. Nový ceník výplní naleznete v sekci "ke stažení".


Vyřazení skla činčila bronz

Z nabídky výplní do nábytkových dvířek vyřazujeme sklo : činčila bronz


Změna prodejních cen průběžných úchytek

Vzhledem k nárůstu nákupních cen hliníkových profilů, jsme nuceni navýšit prodejní ceny u : PU1 elox a PU2 elox. Ceny profilů v nerezu se prozatím nemění.

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací