Záruka 7 let na fóliovaná dvířka

Našim výrobků věříme, proto od 20.4.2018 prodlužujeme záruční lhůtu fóliovaných dvířek na 7 let !Mohlo by Vás zajímat…


Fólie do vyprodání

Z důvodu ukončení výroby následujících fólií naším dodavatelem, jsme nuceni tyto fólie vyřadit z nabídky. Dostupné budou pouze do vyprodání zásob. Fólie do vyprodání :  dub speciál dub speciál-patina dub bílý jilm ořech Miláno limetka vysoký lesk …


Výstava "Dům a zahrada 2018"

Navštivte náš stánek na výstavě "DŮM A ZAHRADA 2018" v Lounech, pavilon D.  Od 19.4.-22.4.2018 Vám zde rádi představíme naše výrobky. Tešíme se na Vaši návštěvu!


Nové fólie - 3/2018

Rozšiřujeme nabídku našich fóliovaných dvířek o tyto dekory fólií : C-Borovice stará C-Akácie

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací