Změna dodavatele průběžných úchytek

Od 6.6.2019 došlo ke změně dodavatele průběžných úchytek PU1 a PU2. V návaznosti na tuto změnu jsme nuceni upravit i jejich cenu.

Upozorňujeme, že odstín nových úchytů není identický s odstínem původních. Mohlo by Vás zajímat…


Nová fólie - kladívková

Rozšiřujeme nabídku fólií o nový dekor D-Kladívková


Doprodej dekorů

Z důvodu ukončení výroby některých fólií naším dodavatelem, budou následující fólie dostupné pouze  do vyprodání zásob :  zebráno vysoký lesk - do vyprodání, javor planý - do vyprodání


Nové fólie 11/2019

Rozšiřujeme nabídku našich fóliovaných dvířek o tři nové fólie : C-Avellino A-Písková C-Textilie bílá

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací