Změna prodejních cen

Z důvodu zvýšení cen vstupních materiálů našimi dodavateli jsme nuceni navýšit prodejní ceny veškerého námi nabízeného sortimentu, a to o 6%.
Nové ceny vejdou v platnost od pondělí 4.5.2020. Mohlo by Vás zajímat…


Vyřazení výpletů za nabídky

Z důvodu nových podmínek dodavatele pro minimální množství odběru jednoho druhu dřeviny a barvy výpletu (překládané mřížky), jsme nuceni tento produkt vyřadit z nabídky.


Vyřazení fólie dub pískový

Z důvodu ukončení výroby fólie  D-Dub pískový naším dodavatelem, jsme nuceni tento dekor vyřadit z nabídky.


Javor planý - vyprodáno

Vyřazujeme z nabídky dekor fólie : B - Javor planý

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací