Změna prodejních cen

Z důvodu zvýšení cen vstupních materiálů našimi dodavateli jsme nuceni navýšit prodejní ceny veškerého námi nabízeného sortimentu, a to o 6%.
Nové ceny vejdou v platnost od pondělí 4.5.2020. Mohlo by Vás zajímat…


Doprodej dekorů

Z důvodu ukončení výroby některých dekorů fólií, jsme nuceni oznámit doprodej těchto dekorů : Avellino Vintage tmavý Vintage světlý


Vyřazení fólie - švestka světlá

Z důvodu ukončení výroby fólie " B - ŠVESTKA SVĚTLÁ " , naším dodavatelem, jsem nuceni tuto fólii vyřadit z nabídky.


Zdražení hliníkových profilů

Z důvodu zavedení antidumpingového cla, Evropskou komisí, na dovoz hliníkových profilů z Číny, a to ve výši až 48 %, jsme nuceni navýšit ceny úchytových profilů PU1 a PU2, prozatím o 25 %. Nové ceny jsou platné od 2.11.2020.

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací