Změna prodejních cen

Z důvodu zvýšení cen vstupních materiálů našimi dodavateli, jsme nuceni navýšit prodejní ceny veškerého námi nabízeného sortimentu o 5% a ceny vitráží o 10%.

 
Nové ceny platí od pondělí 15.2.2021. Pro objednávky, které přijdou do nedělní půlnoci platí ceny současné.Mohlo by Vás zajímat…


Upozornění

Upozornění : Dne 26.10.2022 bude naše provozovna otevřena pouze od 6:00 do 10:00 hod. Dne 16.11.2022 bude provozovna uzavřena celý den. Důvodem je přerušení dodávky elektřiny a vody. Děkujeme za pochopení.


Nové fólie 9/2022

Do výroby zařazujeme dva nové dekory fólií : C-Dub Flagstaff cínový, C-Dub Justus cínový. Upozornění : Oba tyto dekory mají v kresbě dřeva efekt cínu. C-Dub Flagstaff cínový C-Dub Justus cínový


Změna prodejních cen skel od 9.8.2022

Z důvodu zvýšení cen skel, jsme nuceni navýšit jejich prodejní ceny. Nový ceník výplní naleznete v sekci "ke stažení".

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací