Změna prodejních cen od 1.9.2021

Z důvodu zvýšení cen vstupních materiálů našimi dodavateli, jsme nuceni navýšit prodejní ceny veškerého námi nabízeného sortimentu, a to o 8%.
Nové ceny vejdou v platnost od středy 1.9.2021. Pro objednávky, které přijdou do úterní půlnoci platí ceny současné.Mohlo by Vás zajímat…


Vyřazení fólie písková

Z důvodu ukončení výroby folie A-písková naším dodavatelem, jsme nuceni tento dekor vyřadit z nabídky, a to s okamžitou platností.


Olše medová - vyprodáno

Vyřazujeme z nabídky dekor fólie : C - olše medová


Olše medová - do vyprodání

Z důvodu ukončení výroby fólie "C-olše medová" naším dodavatelem, bude tento dekor dostupný pouze do vyprodání zbývajících zásob.

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací