Změna prodejních cen od 1.9.2021

Z důvodu zvýšení cen vstupních materiálů našimi dodavateli, jsme nuceni navýšit prodejní ceny veškerého námi nabízeného sortimentu, a to o 8%.
Nové ceny vejdou v platnost od středy 1.9.2021. Pro objednávky, které přijdou do úterní půlnoci platí ceny současné.Mohlo by Vás zajímat…


Změna prodejních cen od 1.1.2023

Z důvodu zvýšení cen vstupních materiálů a energií jsme nuceni navýšit prodejní ceny veškerého námi nabízeného sortimentu, a to o 8%. Nové ceny vejdou v platnost od 1.1.2023. Pro objednávky, které přijdou do půlnoci 31.12.2022, platí ceny současné.


Tvary frézování T1 a T2

Do výroby nově zařazujeme nové tvary frézování T1 a T2


Nové fólie 9/2022

Do výroby zařazujeme dva nové dekory fólií : C-Dub Flagstaff cínový, C-Dub Justus cínový. Upozornění : Oba tyto dekory mají v kresbě dřeva efekt cínu. C-Dub Flagstaff cínový C-Dub Justus cínový

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací