MISUR

Vypalované práškové plasty na nekovových materiálech

Původní česká technologie umožňuje nanášet a šokovým způsobem vypalovat práškové plasty (komaxity) na mnoho typech plochých nebo mírně plastických nekovových materiálech. Například na všech truhlářských deskách jako jsou klasické nelaminované dřevotřísky, MDF, OSB desky a překližky. Tuto technologii lze použít i na stavební materiály jako např. sádrokartony, sádrovláknité a cementovláknité materiály, na keramických deskách, betonu, omítkách. Také na papír a řadu dalších materiálů.

Tato unikátní technologie nabízí jinak nedosažitelnou kvalitu a variabilitu povrchových úprav v omyvatelném provedení. K dispozici jsou stovky barevných odstínů, hladkých i strukturálních barev a laků, včetně jedinečných metalíz a antik. V sortimentu práškových plastů jsou nabízeny barvy jak pro interiér, tak pro exteriér - od fasádních až po barvy s atesty umožňující jejich styk s potravinami.

Autorem projektu je PhDr. Václav Husák.

Prodej výrobků MISUR

Veškerý prodej výrobků MISUR zprostředkovává společnost Rollpa Miracle Colours s.r.o., Čepirohy 154, 434 01  Most, IČO : 039 16 090, DIČ : CZ 039 16 090

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací