Změna prodejních cen od 1.4.2022

Z důvodu zvýšení cen vstupních materiálů jsme nuceni navýšit prodejní ceny veškerého námi nabízeného sortimentu, a to o 6 %.

Nové ceny vejdou v platnost od úterý 1.4.2022. Pro objednávky, které přijdou do 31.3.2022, platí ceny současné.Mohlo by Vás zajímat…


Nové fólie 6/2022

Do výroby nově zařazujeme čtyři nové dekory fólií : C-Dub Viking, D-Denim mat, D-Fjord mat, D-Perleťová. C-Dub Viking D-Denim mat D-Fjord mat D-Perleťová


Vyřazení fólie jasan

Z důvodu ukončení výroby fólie C-Jasan naším dodavatelem, jsme nuceni tento dekor vyřadit z nabídky, a to s okamžitou platností.


Změna prodejních cen od 1.2.2022

Z důvodu zvýšení cen vstupních materiálů a provozních nákladů, jsme nuceni navýšit prodejní ceny veškerého námi nabízeného sortimentu, a to o 8 %. Nové ceny vejdou v platnost od úterý 1.2.2022. Pro objednávky, které přijdou do 31.1.2022, platí ceny současné.

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací