Truhlářská činnost

Zakázková výroba kuchyní a nábytku na míru.

Zakázková výroba kuchyní a nábytku na míru, dle přání a možností každého zákazníka. Nábytek vyrábíme především z lamina, s fóliovanými dvířky naší vlastní výroby. Dlouholeté zkušenosti a skutečnost, že si kvalitou našeho nábytku jsme jisti, poskytujeme na veškerý námi vyrobený nábytek záruku 3 roky. Na fóliovaná dvířka dokonce 7 let.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 737 705 762, nebo e-mailu : info@hartmanaspol.com

V případě realizace  ZDARMA - zaměření i 3D grafický návrh. 


Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací