Nábytková dvířka

Zakázková výroba kuchyňských dvířek, výroba nábytkových dvířek určených pro dětské a studentské pokoje, kanceláře, koupelny a v neposlední řadě komerční prostory. Bez příplatku za atypický rozměr. 7 let záruka na fóliovaná dvířka.

Vyrábíme kuchyňská a nábytková dvířka, určená pro kuchyně, dětské a studentské pokoje, kanceláře, koupelny a v neposlední řadě komerční prostory. Veškerá výroba je zakázková, určená pro každého na míru.
Nábytkové čelní plochy si u nás může objednat jak maloodběratel, tak výrobce nábytku nebo firma zabývající se dalším prodejem. Jsme schopni nabídnout široký sortiment tvarů frézování a dekorů fólií.
Rozměrová řada není určena, veškeré rozměry vyrobíme bez příplatku.
Pokud si i přes to nevyberete, lze dvířka po domluvě vyrobit dle Vašeho přání a požadavků. Tyto tvary pak může nabízet pouze a jedině Vaše společnost.
Objednávky můžete zasílat faxem, e-mailem, nebo poštou. Termíny výroby dvířek jsou v současné době 3 týdny od objednání. Hotové výrobky lze vyzvednout na adrese firmy každý všední den od 6.00 hod-15.00 hod.
Veškeré Vaše otázky rádi zodpovíme na e-mailové adrese uvedené v kontaktech, nebo telefonicky. Pokud chcete znát cenu Vaši budoucí zakázky, zavolejte, na počkání Vám ji sdělíme. Jsme tu pro Vás.

Cenu dvířek si můžete i sami spočítat v objednávkovém formuláři s výpočtem ceny. K dispozici je ve fomátu pro MS Office EXCEL a též i ve formátu pro Open Office. Formuláře naleznete v sekci ke stažení.

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací