Pokyny k objednávce

Objednávka a storno zakázky

Objednávky lze zasílat e-mailem, faxem nebo poštou na přiloženém tiskopisu. Veškeré přijaté objednávky jsou považovány za závazné. Objednáním zboží, zákazník vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a zavazuje se k tomu, že se jimi bude řídit a postupovat v souladu s nimi. Objednávku lze stornovat maximálně do konce téhož dne.

Později již není možné žádat o zrušení , a to z důvodu dodržení krátkého termínu dodání a s tím spojené okamžité přípravy výroby. Kupující nemůže stornovat objednávku na zakázkové zboží, které prodávající vyrábí na základě technické specifikace, uvedené v objednávce kupujícího. Kupující se odesláním objednávky zavazuje zaplatit za toto zboží plnou cenu i v případě, že ho odmítne převzít. Do této kategorie patří mimo jiné i nábytková dvířka, u kterých jsou na základě objednávky kupujícího nevratně upraveny parametry.

Při objednání první zakázky požadujeme zálohu ve výši 50% konečné ceny.
Pokud chcete znát cenu Vaší budoucí zakázky, kontaktujte nás, obratem Vám ji sdělíme.

Dodací podmínky

Termíny výroby zakázek jsou momentálně 3 týdny od objednání.

Způsob dodání:

Hotové výrobky lze vyzvednout v místě výroby každý všední den od 6.00 hod. do 15.00 hod.

Dále nabízíme:

- Vrtání otvorů na panty zdarma
- Lepení skel zdarma
- Záruka 7 let na fóliovaná dvířka

Ochrana osobních údajů :

Společnost Hartman a spol, s.r.o. podle zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovává osobní data a uchovává je v databázi firmy. Zpracované údaje jsou plně chráněny před zneužitím a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka od Hartmana, to je Váš výběr z více než 50 typů frézování a několik desítek drůhů fólií pro Váš domov, kde se budete cítit báječně pokaždé, když přijdete do prostoru, kde jsou naše kvalitní dvířka.

Více informací

Stavební činnost

Stavby a rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov, průmyslových a zemědělských staveb. Rekonstrukce bytových jader, montáž obkladů a dlažeb, montáž rozvodů vody a kanalizace, dodávka a montáž plastových oken, zemní práce menšího rozsahu.

Více informací

Truhlářská činnost

Plánujete novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň či jiný nábytek do bytu nebo kanceláře? Chcete jen stávající kuchyni, skříním nebo celému interiéru dát novou tvář? Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme Vaše plány zrealizovat.

Více informací